Zarząd

Zarząd SimpleSite

Zarząd

Dyrektor naczelny
Morten Elk morten@SimpleSite.com

Technologia i rozwój

Dyrektor techniczny
Thomas Petersen
thomas@SimpleSite.com

Sprzedaż i współpraca partnerska

Dyrektor działu marketingu
Santi Roc Castells
santi@SimpleSite.com

Rozwój produktu i komunikacja

Kierownik ds. produktu i komunikacji
Trine Andersen
trine@SimpleSite.com

Administracja i wsparcie

Dyrektor finansowy
Pia Skourup
pia@SimpleSite.com

Wzrosty

Kierownik ds. wzrostów
Jonas Bjerregaard Nielsen
jonas@SimpleSite.com

Rozwój produktów

Kierownik ds. rozwoju
Michael Ørsted Svendsen
michael@SimpleSite.com